• Welkom op
onze school!
  • Meer dan
leren alleen!
  • Waar praten, werken, spelen 
en vieren samen gaan.

Welkom op
onze school!

Meer dan
leren alleen!

Waar praten, werken, spelen
en vieren samen gaan.

Open dag op woensdag 13 maart

Open dag op woensdag 13 maart

Woensdag 13 maart  tussen 8.30 uur tot 12.15 uur bent u van harte welkom op onze open dag.
Deze dag is voor alle belangstellenden. We zullen deze dag gewoon lesgeven zodat u een idee krijgt hoe een dag op de Sint Paulusschool gaat. Mocht u overdag niet kunnen dan is het ook mogelijk om tussen 17.00 en 19.00 uur te komen. In de avond zal er geen lesgegeven worden en kunt u vrij binnen lopen. Er zijn verschillende werken van de kinderen te bewonderen en er zullen verschillende activiteiten plaatsvinden. 

<< terug naar overzicht
Sint Paulusschool     Julianalaan 40, 8932 AB Leeuwarden     t 058 - 212 64 80     info@sintpaulusschool.nl